Turnir u malom fudbalu počinje večeras, na terenu i reprezentativci

Tradicionalni turnir u malom fudbalu u Kotor Varošu počinje večeras, a u četiri kategorije takmičiće se više od 40 ekipa.

U seniorskoj konkurenciji biće igrani turniri po sistemu četiri plus jedan, pet plus jedan i u konkurenciji preduzeća. Pravilima je propisano da igrači koji budu nastupili za timove u konkurenciji četiri plus jedan ne mogu igrati i na turniru po sistemu pet plus jedan.

Na turniru će se takmičiti i pioniri za koje mogu nastupiti dječaci rođeni 2004. i 2005. godine, te mlađi pioniri za koje će igrati djeca rođena 2006. godine i mlađa.

Na teren će prve seniorske ekipe koje će igrati po sistemu četiri plus jedan i pet plus jedan. Ove godine je novitet turnir u futsalu koji je okupio 14 ekipa za koje igraju uglavnom profesionalci i kotorvaroška publika moći će da vidi i reprezentativce BiH.

Utakmice će biti igrane na igralištu Radničkog univerziteta, a u slučaju kiše biće preseljene u sportsku dvoranu.

Organizatori 52. izdanja turnira su Centar za kulturu, sport i informisanje i opština Kotor Varoš koji su obezbijedili najveći nagradni fond do sada i iznosi 5.000 KM.

Raspored utakmica za danas:

18:00 Dermal – SP Keđo

18:30 SOZ/KP Bobas – Prijedor

19:00 Wwin sportska kladionica – Prijatelji

19:30 SOZ/KP Bobas – Dermal

20:00 Wwin sportska kladionica – DIS Novo Naselje

20:30 Prijedor – SP Keđo

21:00 Prijatelji – DIS Novo Naselje

21:30 Prijedor – Dermal

22:00 SOZ/KP Bobas – SP Keđo

Sastav grupa na turniru četiri plus jedan

Grupa A: Wwin sportska kladionica, Prijatelji, DIS Novo Naselje

Grupa B: D.B. Usora, Ekstraprom, MG sistem, F.T.F. Kotor Varoš

Grupa C: Pekara Obeliks, Niks galaktikos, KMF Starčevica, Prnjavor

Grupa D: Kafe-bar Roleks, Vujinović komerc, SNSD Kotor Varoš

Sastav grupa na turniru pet plus jedan

Grupa A: Ujedinjena Srpska Kotor Varoš, Kafe-kazino Novo Naselje, Kafe-bar Intermeco

Grupa B: Kafe-bar Ara, Mladi SDS-a, Maks komerc

Grupa C: SOZ/KP Bobas, Prijedor, Dermal, SP Keđo

Grupa D: Bell pride, Sloga Grabovica, Kafe-bar Kec, TDE Mobil šop

Sastav grupa na turniru preduzeća

Grupa A: Opština Kotor Varoš, Mehaničke konstrukcije, Sim tehnik 2, Elektrodistribucija Kotor Varoš

Grupa B: Dermal, Sim tehnik 1, Sportek 2

Grupa C: Sportek 1, Bor petrol, Šumsko gazdinstvo „Vrbanja“

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*