Tepić i Radivojević donijeli bod Mladosti, sumnjiva oba gola Lauša

Fudbaleri Mladosti remizirali su danas u prvoj utakmici proljećnog dijela Regionalne lige RS na gostovanju Laušu 2:2 i ostala u gornjem dijelu tabele.

Iako je nastavak šampionata pomjeren za sedam dana zbog loših vremenskih prilika fudbalere je dočekao težak teren, ali su naši fudbaleri uspjeli da prikažu dobru igru i zasluženo odnesu bod.

Sva četiri pogotka viđena su u drugom poluvremenu, domaći su dva puta vodili, ali se Mladost nije predavala i upornost je nagrađena remijem. Prvi gol za Mladostv postigao je Aleksandar Tepić iz slobodnog udarca, a bod je u 90. minutu donio Benjamin Radivojević.

Lauš je oba gola postigao iz sumnjivih situacija. Kod prvog pogotka jedan domaći igrač je prije toga igrao rukom, ali sudije nisu prekinule igru. Drugi gol postignut je iz penala, koji je dosuđen iako je prekršaj bio izvan kaznenog prostora.

– Kao što smo i očekivali dočekao nas je loš teren na kojem je bilo teško igrati, ali najvažnije je da smo ostali neporaženi – rekao je za “Moj Kotor Varoš” kapiten Mladosti Igor Vučenović.

Mladost u 17. kolu dočekuje lidera na tabeli i glavnog kandidata za plasman u viši rang Karanovac.