Tepić i Nedić torpedovali Brod, Kotor Varoš se vratio u vrh

Klub malog fudbala Kotor Varoš ostvario je i drugu pobjedu u proljećnom dijelu Prve lige RS, savladavši na gostovanju Brod rezultatom 3:1.

Domaći su poveli u 10. minutu i sa tim rezultatom su futsaleri otišli na odmor, a onda je uslijedio preokret. Već poslije tri minuta igre Aleksandar Tepić donosi izjednačenje, a 11 minuta kasnije svojim drugim golom i potpuni preokret. Tačku na ovaj meč stavio je kapiten Kotorvarošana Miroslav Nedić u posljednjem minutu utakmice.

Kotor Varoš se na ovaj način revanširao Brođanima za poraz u prvom dijelu šampionata na domaćem terenu.

Tim koji sa klupe predvodi Vladan Đekanović je četvrtim trijumfom skočio na četvrto mjesto na tabeli sa 12 bodova koliko ima i trećeplasirano Nevesinje. Bod više na drugoj poziciji ima Jahorina sa Pala, dok je lider Šampion iz Laktaša sa 15 bodova.