Sjajan debi pojačanja Kotor Varoša iz Kneževa, het-trik Tatara

Najnovije pojačanje Kluba malog fudbala Kotor Varoš Nikola Đukarić već na debiju je opravdao taj epitet i odličnom igrom i golom pokazao da će biti od velike koristi za tim koji predvodi Vladan Đekanović.

Kotorvarošani su u petom kolu Prve futsal lige RS savladali Brod 6:3 i stigli do druge pobjede. Mrežu Borđana otključao je Senedin Tatar poslije sedam minuta igre, a Đukarić je pogodio tri minuta prije odlaska na odmor. Gosti se u igru vraćaju u 19. minutu, ali domaći iz svlačionice izlaze odlučni da ostvare pobjedu i sa četiri uzastopna gola rješavaju pitanje pobjednika.

Seriju je otvorio Mladen Đukić, nastavljaju je Tatar i Nemanja Stupar, da bi Tatar het-trikom krunisao odličnu partiju. Gosti su u posljednja dva minuta igre uspjeli da sa dva gola ublaže poraz.

Kotor Varoš sa šest bodova zauzima petomjesto na tabeli,koliko ima i šestoplasirani Šampion iz Laktaša, dok je stepenicu iznad Glasinac sa Sokoca sa bodom više.