Rukometaši Kotor Varoša odlično počeli, loše završili

Rukometaši Kotor Varoša poraženi su u 18. kolu Prve lige RS od Kozare Mlijekoprodukt rezultatom 39:33.

Kotorvarošani su odigrali odlično veći dio prvog poluvremena u kojem su od starta imali prednost koja je iznosila maksimalno tri gola. Prednost je istopljena u posljednja četiri minuta kada Kozara stiže do prvog vođstva (15:14), a Kotor Varoš golom u posljednjim trenucima dolazi do egala pred odmor.

Prvih deset minuta nastavka utakmica je bila izjednačena, a onda domaći tim počinje da pravi prednost, da bi serijom 6:1 u 47. minutu nagovijestio pobjedu (31:24). Kozara je do kraja utakmice bez problema sačuvala prednost i stigla do pobjede.

Najbolji u timu Kotor Varoša bio je Boško Tešić sa devet golova, dok su po šest postigli Bojan Marković i sjajni mladi pivot Pavle Popović, koji je odigrao najbolju utakmicu od kada je priključen prvom timu.

Kotor Varoš je u ovom meču bio oslabljen jer u timu nije bilo Radomira Stojanovića, Miloša Jurića, Damjan Tepić i Đorđe Gatić.

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Radić 1, Sakan 5, Kalamanda, B. Marković 6, Tešić 9, Popović 6, Žarić 5, G. Marković 1.