Rukometaši demolirali Hercegovac, nezaustavljiv trio Žarić-Stojanović-Marković

Rukometaši Kotor Varoša savladali su danas Hercegovac u Bileći 37:22 u 16. kolu Prve lige RS i stigli do četvrte uzastopne pobjede.

Naš tim je od prvog zvižduka sudija krenuo furiozno i već poslije sedam minuta igre stigao do pet golova prednosti (6:1). Sve do 19. minuta igrano je gol za gol, a onda su Kotorvarošani za pet minuta postigli pet golova i stigli do najubjedljivije prednosti (17:9), koju su zadržali i do odlaska na odmor.

Start drugog poluvremena donio je još veću dominaciju Kotor Varoša, čiji rukometaši za 14 minuta prave seriju 11:2 za ogromnih 17 golova prednosti (30:13). Kotorvarošani su od tog momenta kontrolisali rezultat i mirno priveli meč kraju za konačnih 37:22.

Najefikasniji u redovima Kotor Varoša bio je Dražen Žarić sa 11, dok su Bojan Marković i Rado,mir Stojanović špostigli po osam.

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Jurić 2, Stojanović 8, Tepić 1, Jovanović 1, B. Marković 8, G. Marković 2, Tešić 3, Žarić 11, Popović, Kalamanda 1.