Poznati prvi učesnici osmine finala turnira u Zabrđu, pogledajte rezultate i raspored za večeras

Utakmicama grupa A, C, G i H počeo je tradicionalni turnir u malom fudbalu u Zabrđu, a poslije 18 utakmica poznato je osam učesnika osmine finala.

Prolaz dalje iz grupe A obezbijedili su Dionis i Kontakt šped, dok su im se iz grupe C pridružili Vujinović komerc i CaO natural. Učešće u nokaut fazi obezbijedili su i Pekara Obeliks i domaća ekipa Zabrđa iz grupe G, te SDS Čelinac i Drim tim Banjaluka iz grupe H.

Gledaoci su mogli da uživaju u dobrom fudbalu i atmosferi, a nije izostalo ni neizvjesnosti pa su posljednji mečevi direktno odlučivali o prolazu u drugu fazu takmičenja.

Na put ka trofeju krenulo je 27 ekipa raspoređenih u osam grupa, a preostalih osam učesnika osmine finala biće poznato večeras kada su na programu utakmice grupa B, D, E i F. Prva utakmica u “Sim tehnik areni” na rasporedu je u 18 časova.

Nokaut faza počinje 3. juna kada će biti odigrani mečevi osmine i četvrtfinala, dok će rasplet i šampion biti poznati 4. juna poslije odigranih polufinalnih i utakmica za treće mjesto i šampionski pehar.

Organizatori turnira, Mjesna zajednica Zabrđe i Centar za kulturu, sport i informisanje, obezbijedili su nagradni fond od 1.400 KM. Uz pehare će pobjedniku pripasti 1.000 KM, finalisti 300, a trećeplasiranoj ekipi 100 maraka, a nagrade su obezbijeđene i za najbolje pojedince turnira.

Rezultati utakmica odigranih sinoć:

Zabrđe-Sim tehnik 3:2

SDS Čelinac-Drim tim Banjaluka 4:1

Pekara Obeliks-Đeka i drugari 3:0

Drim tim Banjaluka-Žeks turs 3:0

Roštiljnica San-Dionis 2:1

Đeka i drugari-Zabrđe 1:1 (pen 2:4)

Žeks turs-SDS Čelinac 1:2

Pekara Obeliks-Zabrđe 4:0

Kontakt šped-Povratak otpisanih 2:1

Vujinović komerc Zabrđe-Servis Bubić 4:1

Sim tehnik-Đeka i drugari 3:0

Roštiljnica San-Povratak otpisanih 1:1 (pen 4:2)

Dionis-Kontakt šped 3:0

Pekara Obeliks-Sim tehnik 1:0

Servis Bubić- CaO natural 2:1

Dionis-Povratak otpisanih 3:1

Kontakt šped-Roštiljnica San 3:0

Vujinović Komerc Zabrđe-CaO natural 0:1

Raspored utakmica za večeras:

18.00 Milež gradnja-Mladi SDS-a

18.25 Auto-otpad Sloga-Naša kafanica

18.50 Kafe bar Nuki/Pro dineks-Šiprage

19.15 Auto-škola Čolić/Restoran Lovac-Ribnik

19.40 Taksi Mica/Drvorad/Ićo-Naša kafanica

20.05 Borik-Snek bar

20.30 Prodavnica Bambi-Ribnik

20.55 Taksi Mica/Drvorad/Ićo-Auto-otpad Sloga

21.20 Snek bar-Šiprage

21.45 Borik- Kafe Nuki/Pro dineks

22.10 Milež gradnja-Ti Amo

22.35 Auto-škola Čolić/Restoran Lovac-Prodavnica Bambi

23.00 Borik-Šiprage

23.25 Snek Bar-Kafe Nuki/Pro Dineks

23.50 Ti Amo-Mladi SDS-a

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*