Policajac slavio u Kotor Varošu, nedovoljan het-trik Nedića

Klub malog fudbala Kotor Varoš poražen je u devetom kolu Prve futsal lige RS od Policajca iz Banjaluke 6:4.

Odlična utakmica puna preokreta pripala je gostima koji su zadržali lidersku poziciju i maksimalan učinak, dok domaće očekuje grčevita borba za opstanak.

Policajac je poveo već u prvom minutu, a izjednačenje nakon 14 minuta igre donio je Nemanja Knežević. Samo dva minta kasnije gosti ponovo dolaze do prednosti, ali je do odlaska na odmor Miroslav Nedić izjednačio na 2:2.

Kako je Policajac počeo prvo, Kotor Varoš je na identiočan način otvorio drugo poluvrijeme i poslije nepun minut igre Nedić drugim golom donosi preokret i prednost od 3:2. “Policajci” su do 30. minuta uspjeli da dođu do preokreta, a trećim golom odgovara Nedić i poravnava na 4:4. Gosti su se bolje snašli u završnici utakmice i u posljednja dva minuta postižu dva gola za konačnih 6:4.

Policajac sa maksimalnih 27 bodova suvreno gazi ka šampionskoj tituli, dok Kotor Varoš sa sedam bodova zauzima pretposljednje mjesto.