Partizan minimalcem savladao Mladost

Mladost iz Kotor Varoša poražena je danas u 20. kolu Regionalne lige RS grupa zapad na gostovanju Partizanu u Kostajnici 1:0.

“Crno-bijeli” iz Kostajnice bili su bolji rival tokom cijelog meča i zasluženo slavili, iako je i Mladost imala nekoliko dobrih prilika. Najbolje su propustili na samom startu utakmice kada je poslije samo minut igre golman zaustavio udarac Benjamina Radivojevića i u sudijskoj nadoknadi u kojoj je situaciju tri na jedan lošim pasom upropastio Vojo Maletić.

Domaći su takođe imali nekoliko prilika, ali su realizovali samo jednu dvadesetak minuta prije kraja utakmice.

Ovo je prvi poraz našeg tima u proljećnom dijelu prvenstva, a u prethodna tri susreta izabranici Branka Ponorca su upisali jednu pobjedu i dva remija. Mladost je ostala u sredini tabele sa 23 boda, dok je Partizan pobjedom još više umakao i sada je pet bodova ispred Kotorvarošana.

Mladostaše već u srijedu očekuje novi izazov kada u Kotor Varoš stiže lider Karanovac sa kojim zbog snijega nije odigrana utakmica 17. kola.