Partizan bolji od Mladosti, pogađali Jurić i Muždekić

Fudbaleri Mladosti poraženi su danas u 11. kolu Regionalne lige RS na gostovanju Partizanu u Kostajnici rezultatom 3:2.

Mladost je na početku meča imala dvije sjajne prilike da dođe do prednosti, ali je umjesto toga ubrzo morala da juri vođstvo Partizana koje je konstantno raslo. Prilike za naš tim propustili su Srđan Jurić i Mesud Avdić, koji nisu realizovali situacije jedan na jedan sa domaćim golmanom.

Kazna je uslijedila petnaestak minuta prije kraja prvog poluvremena kada crno-bijeli iz Kostajnice poslije kornera dolaze do prednosti.

Drugo poluvrijeme počelo je odličnoza domaće koji za petnaestak minuta stižu do ogromne prednosti od 3:0. Mladost se poslije toga probudila i preko Jurića u 76. i Milomira Muždekića u 83. minutu budi nadu da može do boda.

Partizan je ipak sačuvao prednost pa je Mladost upisala sedmi poraz i na svom kontu ima 12 bodova iz četiri trijumfa.