Nevjerovatan preokret, Kotor Varoš gubio 0:4, a onda je uslijedio tornado za pobjedu

Rijetko viđenim preokretom Klub malog fudbala Kotor Varoš stigao je večeras do treće pobjede u Prvoj ligi RS savladavši ekipu Beli anđeo iz Brčkog 7:5 (1:4) čime je zadržao maksimalan učinak.

Utakmica je počela dominacijom Kotorvarošana, koji su napadali i nekoliko puta pogađali prečke i stative. Gosti su se branili i po istom šablonu iz kontri stizali do golova. Naš tim gubio je 4:0 i činilo se da utakmica ide u jednom smjeru sve dok kapiten Miroslav Nedić nije pogodio i pokrenuo tornado.

Nedić je drugim golom u prvom minutu nastavka probudio nadu da bi Kotor Varoš ipak mogao do pozitivnog rezultata. Izabranici Vladana Đekanovića nastavili su sa atacima i dobra i hrabra igra nagrađena je golom Obrada Stojanovića. Totalna ludnica nastala je kada je najveće pojačanje Dragan Verić poslije kornera pogodio za 4:4, a publiku je u delirijum doveo Senedin Tatar desetak minuta prije kraja golom za potpuni preokret.

Do kraja susreta domaći su stvorili mnoštvo prilika, ali je nadu gostiju odličnim intervencijama čuvao njihov golman. Sve dileme u vezi sa pobjednikom otklonio je Nedić, koji trećim golom kruniše još jednu sjajnu partiju.

Od tog momenta gosti kreću sa igrom bez golmana, što iz kontre četvrtim golom kažnjava ponovo Nedić. Sve što je dobra ekipa iz Brčkog uspjela da učini bio je počasni pogodak za konačnih 7:5.

Kotor Varoš je ovom pobjedom preuzeo lidersku poziciju upravo od večerašnjeg rivala koji je poslije dva kola takođe imao maksimalan učinak. Bila je ovo odlična uvertira za sljedeće kolo u kojem našim futsalerima gostuje višestruki šampion RS Ugljevik.