Mladost vjerna remiju, strijelac Radivojević

Fudbaleri Mladosti osvojili su bod na gostovanju Slogi u Gornjim Podgradcima odigravši 1:1.

Mladost je odigrala najbolji meč u proljećnom dijelu Regionalne lige RS i nije mnogo nedostajalo da se kući vrati sa punim plijenom. Jedini strijelac za naš tim bio je Benjamin Radivojević, koji je mrežu domaćina zatresao u 37. minutu. Domaći su terensku inicijativu tokom većeg dijela meča krunisali golom u 70. minutu.

Mladost se u ovom meču opredijelila da šansu traži iz kontranapada iz kojih su naši fudbaleri i uspijevali još nekoliko puta zaprijetiti domaćem golmanu, ali su propustili prilike.

Ovo je treći remi Mladostaša u tri odigrana kola poslije zimske pauze i prva utakmica u kojoj su uspjeli postići gol. Bez obzira na skromniji učinak, Mladost i dalje zauzima solidnu šestu poziciju sa 25 bodova, ali je bodovni prikuljučak za našim timom uhvatilo još nekoliko ekipa.

Izabranici trenera Branka Ponorca priliku za prvu pobjedu tražiće u sljedećem kolu kada u Kotor Varoš stiže Progres iz Kneževa od kojeg u u prvom dijelu šampionata poraženi 4:1.