Mladost ubjedljiva, gol izrešetali Mušanović, Jurić i Radivojević

Mladost je danas stigla do prve pobjede u proljećnom djelu Regionalne lige RS, savladavši ubjedljivo Naprijed iz Banjaluke 3:0.

U mirnom početku i igri između dva šesnaesterca Mladost je imala inicijativu, koja je urodila penalom, ali ga nije iskoristio Aleksandar Tepić. To nije poremetilo naš tim i mrežu gostiju je načeo odlični Enis Mušanović, koji je pokupio odbijenu loptu u 34. minutu.

Nastavak je donio još bolju igru Mladosti, koja nije dozvolila Naprijedu da stvori nijednu pravu priliku. Nadmoć je krunisana u 73. minutu kada je Srđan Jurić odlično reagovao na ubačenu loptu i smjestio je u gol.

Jedan od najboljih na terenu Benjamin Radivojević bio je blizu pogotka poslije solo prodora, ali je lopta završila na stativi. U listu strijelaca se ipak upisao pet minuta prije kraja utakmice i ovjerio pobjedu Mladosti.

Mladostaši poslije 19. kola imaju 23 boda i sigurno će napredovati sa 11. pozicije koju su zauzimali uoči ovog susreta, a pretekli su i Naprijed koji je imao bod prednosti.