Mladost startovala remijem, Hadžiselimović pogodio bod

Fudbaleri Mladosti iz Kotor Varoša osvojili su bod na gostovanju Slogi nektar iz Potkozarja u prvoj rundi proljećno dijela Regionalne lige RS odigravši 1:1.

Sve što je vrijedno pažnje izdepavalo se u posljednja tri-četiri minuta prvog poluvremena. Mladost je došla do prednosti u 43. minutu sa bijele tačke. Penal je hladnokrvno realizovao obrambeni igrač Romario Hadžiselimović. Nedugo poslije kretanja sa centra Sloga iz bezazlene situacije dolazi u priliku za gol koju je iskoristila.

U drugom poluvremenu se uglavnom igralo između dva kaznena prostora, a da polažu nešto više igrače je spriječio i težak teren.

Mladost je u nastavak šampionata ušla sa oslabljenim i pomlađenim sastavom, ali su igrači iz drugog plana pokazali da trener Branko Ponorac može računati na njih.

– Zadovoljan sam rezultatom i igrom mladih igrača koji su iskoristili ukazanu priliku. Među njima je bio i debitant u prvom timu Danilo Nović – rekao je Ponorac.

Mladost poslije 14 kola ima 20 bodova, što je osam manje od lidera Progresa iz Kneževa. Naš tim je u sljedećem kolu slobodan, a potom ga očekuje komšijski derbi sa Čelincom.