Mladost se ispromašivala i pretrpjela poraz

Fudbaleri Mladosti iz Kotor Varoša poraženi su danas u petom kolu Regionalne lige RS na gostovanju Lijevču u Novoj Topoli 2:1.

Naš tim je dobro odigrao ovaj meč, iako je trener Branko Ponorac mogao da računa na samo 13 igrača, a izostalo je i nekoliko prvotimaca.

Igra je posebno bila dobra u prvom poluvremenu kada su naši fudbaleri stvorili nekoliko izglednih prilika, ali nijednu od njih nisu uspjeli da realizuju Srđan Jurić i Benjamin Radivojević.

Domaći tim u drugom poluvremenu je znao da kazni Mladost za propuštene prilike i ubrzo postiže dva pogotka, poslije greške Nemanje Stupara i penala koji je skrivio Edo Jusić. Sve što je Mladost uspjela da uradi do kraja susreta bio je pogodak kapitena Igora Vučenovića nakon prekida.

Mladost poslije pet odigranih utakmica ima dvije pobjede i tri poraza i nalazi se u sredini tabele.