Mladost promašivala, Gorica stigla do pobjede

Poraz u utakmici u kojoj to igrom nisu zaslužili pretrpjeli su danas fudbaleri Mladosti na gostovanju Gorici u Šipovu koja je u 27. kolu Regionalne lige RS slavila 1:0.

Ključni momenat se dogodio u 65. minutu kada je Mladost bila na pragu vođstva iz penala. Loptu je na bijelu tačku postavio Aleksandar Tepić, ali je slabo šutirao i golman domaćih brani. To je bio treći jedanaesterac u ovoj sezoni koji Tepić nije uspio da pretvori u gol. Domaći su iz te situacije razvili napad iz kojeg dolaze do gola, ispostaviće se, vrijednog tri boda.

Mladost je desetak minuta kasnije mogla do boda kada je Srđan Jurić izašao sam na golmana, predriblao ga, ali je sa tri-četiri metra promašio prazan gol. To je bilo sve od Kotorvarošana, a u posljednjim minutama meča Gorica je imala priliku da ovjeri trijumf, međutim Milen Kutić je sačuvao svoju mrežu.

Mladostaši su ovim prekinuli seriju od četiri uzastopna trijumfa i nalaze se na šestoj poziciji, dok je Gorica uhvatila priključak za vodećim Karanovcem od kojeg ima samo bod manje.