Mladost produžila seriju bez poraza uprkos crvenom kartonu

Niz bez poraza fudbalera kotorvaroške Mladosti nastavljen je danas u šestom kolu Regionalne lige RS protiv banjalučkog Lauša, a duel je završen rezultatom 0:0.

Gledaoci na stadionu Mladosti mogli su da vide veoma tvrdu i zatvorenu utakmicu u kojoj nijedan tim nije uspio da materijalizuje riojetke šanse za gol.

Prvo poluvrijeme proteklo je uglavnom u igri između dva kaznena prostora pa je odlazak na odmor bez golova bio logičan slijed događaja.

Mladost je u drugom poluvrmenu stvorila dvije dobre prilike ali ih nisu uspjeli realizovati Srđan Jurić i Dušan Petrušić, dok je Lauš imao jednu stopostotnu šansu, ali je mreža golmana Almedina Durakovića ostala netaknuta petu utakmicu uzastopno.

Domaći su kompletno drugo poluvrijeme odigrali sa igračem manje jer je već u 46. minutu crveni karton dobio Anis Lišančić.

Kotorvarošani su upisali drugi uzastopni remi, a na svom kontu imaju i četiri pobjede što je dovoljno za 14 bodova.

Naš tim u narednom kolu gostuje ekipi Bratstva u Kozarcu sa ciljem da nastave seriju bez poraza.