Mladost primila gol, a onda je pukla petarda

Fudbaleri kotorvaroške Mladosti protutnjali su danas Prijedorom i u 13. kolu Regionalne lige RS savladali domaći FSA 5:1.

Početak utakmice nije ni slutio takav rasplet jer su Prijedorčani već u 19. minutu zatresli mrežu Almedina Durakovića. Primljeni gol kao da je probudio Mladost i odgovor je stigao već u narednom minutu kada Srđan Jurić donosi izjednačenje.

Kotorvarošani su nastavili sa dobrom igrom iz koje su već do poluvremena došli do potpunog preokreta. Vođstvo Mladosti donio je Enis Mušanović u 38, a brži od pištaljke bio je Romario Hadžiselimović koji pogađa za 3:1.

Mladost je i u nastavku konrrolisala igru, a dobru partiju golom je krunisao i Nemanja Stupar koji je pogodio u 80. minutu. Konačan rezultat postavio je najbolji strijelac Mladosti Jurić u 84. minutu.

Mladost je upisala šestu pobjedu i sa 21 bodom zauzima šestu poziciju, ali ima i utakmicu manje u odnosu na timove koji se nalaze ispred našeg tima.