Mladost povela pa stala i otišla u poraz

Fudbaleri Mladosti poraženi su danas od Bratstva iz Kozarca u 18. kolu Regionalne lige RS na domaćem terenu rezultatom 3:1.

Kotorvarošani ni poslije tri odigrana kola u proljećnom dijelu šampionata ne znaju za pobjedu, a krizu su produbili odlični gosti koji su pokazali da su bolji i spremniji tim i sasvim zasluženo odnijeli bodove.

Početak utakmice nije nagovještavao takav rasplet jer je poslije igranja rukom jednog gostujućeg fudbalera sudija u 11. minutu pokazao na bijelu tačku, a siguran izvođač penala bio je Aleksandar Tepić i Mladost je povela 1:0.

Od tada je na terenu postojala samo jedan tim. Bolju igru Bratstvo je krunisalo u 26. minutu kada je gostujući fudbaler sa distance pogodio mrežu Mladosti. Potpuni preokret uslijedio je u 38. minutu kada je poslije šuta lopta pogodila Miloša Tepića i odsjela u mreži. Konačan rezultat postavljen je u 45. minutu kada je jedan igrač Bratstva napravio sjajan prodor i potom poslužio saigrača kojem je preostalo samo da gurne loptu u gol.

Drugo poluvrijeme proteklo je u blagoj inicijativi gostiju, ali ni pred jednim golom nije bilo većih prilika.

Bratstvo je ovom pobjedom ostalo u vrhu, dok Mladost predvodi grupu timova u donjem dijelu tabele.