Mladost najbolji klub na međunarodnom turniru u Bihaću

Džudo klub Mladost Kotor Varoš proglašen je za najuspješniji tim na Međunarodnom kupu „Una“ koji je proteklog vikenda održan u Bihaću.

Džudisti Mladosti osvojili su 14 medalja – po četiri zlatne i srebrene i osam bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su poletarka Anja Smiljić i kadeti Vladan Trkulja, Drago Slavnić i Sara Marić. Srebrom su se okitili mlađi pioniri Lara Višnjić i Jovana Popović, starija pionirka Dajana ragojević i kadet Duško Janković.

Bronzane medalje osvojili su poletareac Jovan Milanović, mlađi pioniri Eldin Hasak i Helena Stolić, stariji pionir Nikola Rusmir i kadeti Nikola Jeftimir i Marko Zvijerac.

Mladost je na turniru nastupila sa 22 takmičara, koji su briljirali u veoma jakoj konkurenciji u konkurenciji 358 džudista iz BiH, Srbije, Hrvatske, Slovenije i Ukrajine.