Mladost doživjela prvi poraz u sezoni

Prvi poraz fudbaleri Mladosti pretrpjeli su u sedmom kolu Regionalne lige RS, a bolji od njih danas su bili igrači Bratstva iz Kozarca koji su slavili minimalcem 1:0.

Sve što je vrijedno pomena bio je upravo gol domaćih, koji su do prednosti došli u 12. minutu i sačuvali je do samog kraja. Tempo je poslije gola potpuno umrtvljen, što je više prijalo domaćem sastavu koji je došao do vrijedne pobjede u borbi za vrh tabele.

Mladost u ovom meču nije uspjela da stvori ozbiljnije prilike, a najbolju šansu da donese bod propustio je kapiten Igor Vučenović u 90. minutu.

Naš tim poslije sedam kola ima 14 bodova, a priliku za novi uspjeh tražiće narednog vikenda kada u komšijskom derbiju dočekuje vodeći Progres iz Kneževa, koji je za sada jedina neporažena ekipa u ligi.