Mladost demolirala Partizan, het-trik Mušanovića

Kotorvaroška Mladost ostvarila je nad ekipom Partizana iz Kostajnice jednu od najubjedljivijih pobjeda ove sezone 5:1, a junak je bio Enis Mušanović koji je tri puta zatresao mrežu “crno-bijelih”.

Goleadu je otvorio Aleksandar Tepić u 16. minutu, ali su gosti odgovorili samo šest minuta kasnije istom mjerom i stigli do 1:1. Na scenu nakon toga stupa Mušanović koji golovima u 28. i 37. minutu trasitra Mladosti put ka pobjedi.

Naš tim je i u drugom povluvremenu nastavio sa dobrom igrom, a pobjedu je već poslijer dva minuta igre u nastavku nagovijestio Dejan Trifković. Tačku na ovu utakmicu stavio je odlični Mušanović koji 20 minuta prije kraja stiže do het-trika i još jednom potvrđuje da je igrač od kojeg zavisi igra Mladosti.

Kotorvarošani su osmom pobjedom napravili veliki korak ka opastanku u Regionalnoj ligi RS i sa 31 bodom mirnije ulaze i završnicu prvenstva. Pobjeda je važna i zbog činjenice da se Mladost bodovno izjednačila sa Partizanom i uhvatila priključak sa timovima u sredini tabele.