Minimalan poraz Kotor Varoša, Tatar dvostruki strijelac

Klub malog fudbala Kotor Varoš poražen je u četvrtom kolu Prve futsal lige RS na gostovanju sokolačkom Glasincu 5:4.

Domaći su poveli u 7. minutu, ali je pet minuta kasnije Mladen Đukić donio izjednačenje, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Sokolac mnogo bolje otvara nastavak meča i poslije 13 minuta igre dolazi do visoki 4:1. Tada se budi naš tim i pogotkom Senedina Tatara i autogolom dolazi na samo minus jedan. Gosti, međutim, odmah uzvarćaju golom, a novu neizvjesnost već u narednom minutu donosi Tatar koji smanjuje na 5:4 i postavlja konačan rezultat utakmice.

Kotor Varoš poslije četiri odigrana kola ima jednu pobjedu i tri poraza i na osnovu dosadašnjih igara očekuje ga borba za opstanak u prvoligaškom društvu. Naš tim u narednom kolu dočekuje ekipu Broda.