Milež gradnja, Auto-servis Džomba i Snek bar Andrej uz maksimalan učinak do osmine finala

Milež gradnja, Auto-servis Džomba i Snek bar Andrej sa maksimalnim učinkom su izborili plasman u osminu finala turnira u malom fudbalu u Zabrđu.

Kao pobjednik jedine grupe u kojoj su se nadmetala četiri tima u nokaut fazu se plasirala i ekipa Pekara Obeliks podmladak, koja je imala dvije pobjede i jedan poraz. Pored ovih timova kao drugoplasirani u narednu fazu turnira idu ekipe KV-BL, Kafe bar Mjuzik, Kontakt šped i Sim tehnik.

Igrači ekipe Stolarija Vujinović, koja je bila nosilac svoje grupe, nisu doputovali u Zabrđe zbog saobraćajne nesreće, pa su njihovi rivali dobili utakmice službenim rezultatom 3:0.

Mnogobrojna publika na “Sim tehnik areni” mogla je da uživa u dopadljivom i atraktivnom fudbalu i mnoštvu lijepih poteza, a organizator se osim odličnih uslova za igru potrudio i za dobar štimung za navijače.

Utakmice preostale četiri grupe na programu su večeras, osmina finala i četvrtfinale planirano je za 2. jun, a dan kasnije je finalno veče kada će pasti odluka o šampionu.

Organizator turnira, koji je okupio 26 ekipa, obezbijedio je nagradni fond od 1.800 KM iz kojeg će pobjedniku pripasti 1.000, drugoplasiranom 500, trećeplasiranom 150 maraka, a nagrade su predviđene i za najbolje pojedince turnira i gledaoce.

Rezultati utakmica prve večeri:

Zabrđe – Milež gradnja 2:4
MZ Vrbanjci – Obeliks podmladak 1:0
Kontakt šped – SP Alekić 3:1
Zabrđe – Sim tehnik 3:4
SP Alekić – Obeliks podmladak 1:3
Kontakt šped – MZ Vrbanjci 5:1
Milež gradnja – Sim tehnik 2:1
SP Alekić – MZ Vrbanjci 4:2
Kontakt šped – Obeliks podmladak 1:2
Auto-servis Džomba – KV-BL 4:2
Stolarija Vujinović Zabrđe – Snek bar Andrej 0:3
KV-BL – Stolarija Tešanović Javorani 1:1 (pen. 3:2)
Snek bar Andrej – Kafe bar Mjuzik 2:1
Stolarija Tešanović Javorani – Auto-servis Džomba 0:3
Kafe bar Mjuzik – Stolarija Vujinović Zabrđe 3:0

Poredak po grupama:

A
1. Auto-servis Džomba
2. KV-BL
3. Stolarija Tešanović Javorani

C
1. Snek bar Andrej
2. Kafe bar Mjuzik
3. Stolarija Vujinović

D
1. Pekara Obeliks podmladak
2. Kontakt šped
3. SP Alekić
4. MZ Vrbanjci

G
1. Milež gradnja
2. Sim tehnik
3. Zabrđe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*