Kotorvaroški san o tituli ugašen u Nevesinju

Nada u osvajanje šampionske titule u Prvoj ligi RS ugašena je za Klub malog fudbala Kotor Varoš poslije 16 minuta igre na vrućem terenu u Nevesinju gdje je domaćin ubjedljivim trijumfom 6:1 stigso do titule i obezbijedio plasman u Premijerligu BiH.

Kotor Varošu je za isti uspjeh bio potreban trijumf, ali je ostao daleko od cilja i sezonu završio na trećoj poziciji jer ih je trijumfom u posljednjem kolu pretekao i Šampion iz Laktaša.

Domaći su od starta utakmice jurnuli ka tituli, a prvi korak napravili su već u četvrtom minutu. Deset minuta kasnije Nevesinje je udvostručilo prednost, a pripreme za slavlje mogle su da počnu već dva minuta kasnije kada je na semaforu stajalo 3:0. Do poluvremena je ugašena svaka nada našeg tima u preokret jer su domaći u 18. i 19. minutu postigli još dva pogotka.

Drugo poluvrijeme predstavljalo je samo rutinu, posebno kada su futsaleri Nevesinja još jednom zatresli mrežu. Čast Kotor Varoša spasio je Mladen Đukić golom pet minuta prije kraja utakmice.