Kotorvaroški futsaleri preokretom do pobjede, junak kapiten Nedić

Klub malog fudbala Kotor Varoš savladao je danas na gostujućem terenu banjalučki Sokraters 6:5 i stigao do druge pobjede u Prvoj ligi RS u futsalu.

najbolji pojedinac meča bio je kapiten Kotorvarošana Miroslav Nedić koji je postigao het-trik, mrežu domaćih dva puta je zatresao Enis Mušanović, dok je šesti pogodak djelo Senedina Tatara.

KMF Kotor Varoš je poveo golom Nedića, ali su potom domaći preokrenuli rezultat. Izjednačenje novim golom donosi Nedić, ali Sokrates na odmor odlazi sa golom prednosti.

Domaćin je bolje počeo drugo poluvrijeme i stiže do 4:2, a onda slijedi kanonada izabranika Vladana Đekanovića koji sa četiri gola dolaze do 6:4. Sve što su futsaleri Sokratesa uspjeli da urade bio je gol na nešto više od minut do kraja, ali se naš tim uspio odbraniti i stići do tri boda.

Kotorvarošani su ovom pobjedom zadržali maksimalan učinak na startu prvoligaškog karavana i poslije nepotpunog drugog kola pridružili su se na čelu tabele KMF “Beli anđeo” iz Brčkog.

Naši futsaleri imali su sjajnu podršku sa tribina “Borika” i navijačima su zahvalili što su ih nosili do važnog trijumfa.