Kotorvaroški džudisti osvojili pet medalja, Sara Marić izborila drugo Balkansko prvenstvo

Džudisti kotorvaroške Mladosti osvojili su pet medalja na Prvenstvu BiH za juniore i starije pionire održanom u Vitezu, a najveći uspjeh ostvarila je Sara Marić koja je osvojila srebro i izborila nastup na Balkanskom prvenstvu.

Sara Marić je u martu obezbijedila pravo nastupa na Balkanskom prvenstvu u kadetskoj konkurenciji kada je takođe osvojila srebrnu medalju na Prvenstvu BiH.

Pored nje, srebrnu medalju u Vitezu osvojio je i stariji pionir Kristijan Višnjić, dok su se bonzanim medaljama okitili kadeti Selena Varošić i Stefan Pejaković i starija pionirka Dajana Dragojević.

Na Prvenstvu BiH u Vitezu su učestvovala 53 kluba sa 263 takmičara u obje kategorije.