Kotorvarošani brojali do 12, het-trik Verića za sedam minuta

Kanonada igrača Kluba malog fudbala Kotor Varoš u 6. kolu Prve lige RS u futsalu, sve što su prosuli protiv Ugljevika, ubrali su u duelu sa Ljubićem iz Prnjavora koji su ispratili sa do vrha napunjenom mrežom 12:3 (4:2).

Teško je odabrati pojedinca koji bi ponio titulu najboljeg u našem timu, ali se ipak izdvojio Dragan Verić, koji je za sedam minuta postigao het-trik i donio vođstvo Kotor Varošu 3:0. Da se gostima ne piše dobro bilo je jasno kada je Lale Bašić prvim od svoja dva gola povisio za 4:0.

Jedini period kojim gosti mogu da budu zadovoljni jesu posljednja četiri minuta prvog poluvremena u kojima sa dva gola bude nadu da se mogu vratiti u meč i odlaze na odmor sa samo dva gola zaostatka.

U drugom poluvremenu se, međutim, pali gol mašina Kotorvarošana, a seriju otvara kapiten Miroslav Nedić i donosi prednost od 5:2. Od tada kola za Ljubić kreću niz brdo i dolaze golovi Slađenka Jankovića, Enisa Mušanovića i Bašićev drugi.

Mladen Đukić pogodio je prije nego što se po drugi put u listu strijelaca upisao i Mušanović da bi potom na scenu stupile mlađe snage. Golovima Damjana Kragića i Nemanje Stupara zapečaćena je večerašnja zla sudbina Prnjavorčana, koji do kraja uspjevaju da postignu treći gol.

Kotor Varoš je ubjedljivim trijumfom potpuno nadoknadio gol-razliku pokvarenu porazom od Ugljevika 1:10, a osim toga u sjajnoj atmosferi sutra putuje u Čelinac na zaostalu utakmicu 5. kola.