Kotor Varoš ubjedljiv protiv Jošavke, dvostruki strijelci Tepić i Đekanović

Klub malog fudbala Kotor Varoš rutinski je večeras savladao Jošavku u prvoj rundi Kupa RS u futsalu 5:1.

Dvostruki strijelci za kotorvaroški sastav bili su Aleksandar Tepić i Bojan Đekanović, a jednom je mrežu pogodio Mladen Đukić.

Iako je nastupio u kombinovanom sastavu, naš tim je pokazao da je mnogo kvalitetniji i bez problema je savladao Jošavku koja je formalno bila domaćin u Kotor Varošu.

Kotorvarošani su od prvog minuta biki dominantni, a mrežu Jošavke udarcem sa distance načeo je Tepić, da bi se do odmora u listu strijelaca upisali Đekanović i Đukić.

Drugo poluvrijeme bilo je rutinsko odrađivanje posla i proteklo je u nastavku dominacije Kotor Varoša, koja je rezultirala golom Đekanovića za 4:0. Već u sljedećem napadu Jošavka dolazi do gola, a konačan rezultat postavlja Tepić.

Kotor Varoš će u drugoj rundi Kupa RS igrati sa pobjednikom duela Viktorije iz Ribnika i Sokratesa iz Banjaluke, koji će sutra odmjeriti snage.