Kotor Varoš stigao na korak do šampionske titule

Ubjedljivom pobjedom protiv Brčko zdravlja 7:1 Klub malog fudbala Kotor Varoš stigao je na korak do šampionske titule u Prvoj ligi RS, a za nju će se boriti u posljednjem kolu na gostovanju Nevesinju.

Kolo prije kraja šampionata Kotor Varoš, Nevesinje i Šampion iz Laktaša imaju po 21 bod. Naš tim je bolji u međusobnim duelima sa Šampionom, a ima i bolju gol razliku pa mu pobjeda u duelu sa Nevesinjem donosi titulu.

Uslov za borbu za titulu bila je pobjeda protiv Brčko zdravlja, koje je bolje otvorilo utakmocu i poslije 11 minuta igre stiglo do prednosti. Brzo je uzvratio Nemanja Knežević i sa dva gola u dva minuta donio mir u svoju ekipu.

Od tada je na terenu postojala samo jedna ekipa i do odlaska na odmor u listu strijelaca se upisuju i Miroslav Nedić i Mladen Đukić.

Već poslije dva minuta igre u nastavku meča na semaforu je stajalo 5:1 zahvaljujući pogotku Aleksandra Tepića, a sudbinu gostujućeg zapečatili su Senedin Tatar i Bojan Đekanović.