Kotor Varoš srušio Šampiona za borbu za titulu

Klub malog fudbala Kotor Varoš savladao je večeras Šampion iz Laktaša u derbiju 11. kola Prve lige RS rezultatom 3:2.

Naš tim je odlično počeo utakmicu i u 11. minutu prednost donosi Nemanja Knežević, a samo šest minuta kasnije prednost je udvostručio Sebedin Tatar. To je bio i rezultat prvog poluvremena, a već poslije dva minuta igre u nastavku gosti smanjuju na 2:1.

Novu prednost od dva gola za Kotor Varoš donio je Mladen Đukić u 27. minuti, a već u narednom napadu Šampion ponovo dolazi na minus jedan.

Ispostavilo se međutim da je to konačan rezultat i velika pobjeda Kotor Varoša kojom je naš tim došao na diobu drugog mjesta upravo sa večerašnjim rivalom sa 15 bodova. Lider je ekipa Nevesinja koja iz utakmice više ima 18 bodova.