Kotor Varoš razbio Jahorinu, dvostruki strijelci Nedić i Tepić

Klub malog fudbala Kotor Varoš deklasirao je večeras Jahorinu sa Pala rezultatom 6:1 u prvoj utakmici nastavka Prve lige RS.

Kotorvarošani su ostvarili treću pobjedu i u potpunosti se revanširali za poraz na Palama u prvom dijelu sezone kada je Jahorina slavila sa 6:3.
Mrežu borbenih, ali evidentno slabijih gostiju načeo je kapiten Miroslav Nedić koji je šutirao sa distance i prevario nesigurnog golmana Jahorine. Prednost je nedugo zatim udvostručio, Nemanja Knežević koji se odlično snašao u gužvi ispred gostujućeg gola.

Tračak nade gostima ukazao se poslije greške domaće odbrane koju nije mogao ispraviti ni večeras odlični golman Milen Kutić. Stvari su brzo došle na svoje mjesto nakon što sjajnu akciju i asistenciju Kneževića golom kruniše Tepić, a potom se u listu strijelaca upisuje i reprezentativac Dejan Trifković. Tepić prije odlaska na odmor postiže svoj drugi pogodak i postavlja konačan retultat prvog poluvremena 5:1.

Drugo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Kotorvarošana, ali iz niza prilika postižu samo jedan gol, a sudbinu Jahorine drugim golom na utakmici zapečatio je Nedić.

Naš tim je upisao važna tri boda u borbi za opstanak u ligi, a sljedeći rival na tom putu je Brod kojem će gostovati.