Kotor Varoš protutnjao kroz Čelinac, za dva dana postigli 17 golova

Klub malog fudbala Kotor Varoš vratio se na trijumfalne staze i upisao petu ovosezonsku pobjedu u Prvoj ligi RS u futsalu, a ovaj put oružje je u komšijskom duelu položio Čelinac koji je doživio debakl na dokaćem terenu 0:5.

Izabranici Vladana Đekanovića su za manje od 24 časa postigli 17 golova i poslije sinoćnjeg trijumfa u šestoj rundi na domaćem terenu protiv prnjavorskog Ljubića 12:3 bez problema je pao i Čelinac u zaostalom meču 5. kola.

Mrežu Čelinčana, koji su prošle godine nastupali u Premijer ligi BiH, načeo je kapiten Miroslav Nedić da bi vođstvo Kotor Varoša udvostručio Senedin Tatar i postavio rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme predstavljalo je rutinu za odlični sastav iz Kotor Varoša koji je postigao još tri gola. Strijelci su bili Ahmet Hibić, Enis Mušanović i Nemanja Stupar.

Predstojećeg vikenda Kotorvarošane očekuje gostovanje Jahorini na Palama, a tim duelpm biće okončan prvi dio šampionata. Poslije šest odigranih kola Kotor Varoš ima pet pobjeda i jedan poraz na domaćem terenu od Ugljevika.