Kotor Varoš protutnjao Brodom, četiri gola Nedića

Klub malog fudbala Kotor Varoš ostvario je vrijednu pobjedu na gostovanju Brodu u 12. kolu Prve lige RS 8:4.

Utakmicu je obilježio kapiten Kotorvarošana Miroslav Nedić koji je postigao četiri gola.

Tim koji predvodi Vladan Đekanović munjevito je počeo utakmicu i pogocima Nedića već u trećem minutu došao do 2:0. Brođani su smanjili prednost u 9. minutu, a samo minut kasnije Nedić je postavio rezultat prvog poluvremena 3:1.

Domaći poslije dva minuta igre u nastavku ponovo smanjuju na gol zaostatka. Tada počinje velika serija Kotor Varoša koju otvara Ognjen Đaković, a nastavljaju Nedić, Aleksandar Tepić i Romario Hadžiselimović. Brod je potom smanjio na 7:3, Nemanja Stupar postiže gol za Kotor Varoš, a do kraja domaći postavljaju konačan rezultat utakmice.

Kotor Varoš je pretposljednji na tabeli sa deset bodova, ali je uhvatio priključak sa Jahorinom i Šampionom sa kojima će voditi borbu za opstanak.