Kotor Varoš pregazio Bijeljinu, Tepić držao čas rukometa

Jedno poluvrijeme bilo je dovoljno rukometašima Kotor Varoša da u 17. kolu Prve lige RS nanesu ubjedljiv poraz ekipi Bijeljine 37:25 (16:16).

Prvo poluvrijeme nije ni izbliza naslućivalo takav rasplet jer su gosti konstantno imali prednost koja je dostizala i tri gola. Kotorvarošani su serijom od tri pogotka prvi put izjednačili u 18. minutu (9:9), a jedino vođstvo u prvom poluvremenu imali su minut prije kraja (16:15), ali su gosti na odmor otišli sa egalom.

Prvih pet minuta nastavka igrano je gol za gol, a Kotor Varoš potom kreće ka pobjedi serijom od četiri gola (23:19). Od tog momenta prednost Kotor Varoša se kretala između četiri i šest golova, a potom Bijeljinaca uslijedio je u posljednjih decet minuta. Naš tim u tom periodu pravi seriju 8:1 i stiže do ubjedljive i zaslužene pobjede.

Svoj tim i sa klupe i na terenu predvodio je fantastični Damjan Tepić koji je devet puta zatresao protivničku mrežu, a sjajnu podršku imao je u Milošu Juriću koji je postigao sedam i Draženu Žariću strijelcu šest golova.

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Dubočanin, Stojanović 4, G. Marković 2, Kalamanda 1, B. Marković 4, Gatić 2, Tešić 1, D. Žarić 6, Radić, Jurić 7, S. Žarić, Popović 1, Tepić 9.