Kotor Varoš porazom u Nevesinju otežao borbu za opstanak

Klub malog fudbala Kotor Varoš poražen je u sedmom kolu Prve futsal lige RS na gostovanju Nevesinju rezultatom 7:2.

Domaći tim je odlično otvorio utakmicu i nakon deset minuta igre stigao do dva gola prednosti. Kootrvarošane je u utakmicu vratio Lale Bašić golom u 12. minutu, ali je tada Nevesinje ponovo zagospodarilo terenom.

Do odlaska na poluvrijeme postigli su jedan gol, a u 13 minuta nastavka još četiri za ubjedljivih 7:1. Sve što su Kotorvarošani uspjeli da urade jeste počasni pogodak Aleksandra Tepića za konačnih 7:2.

Naš tim očekuje borba za opstanak jer poslije sedam odigranih kola ima samo sedam bodova i nalazi se na šestom mjestu u konkurenciji osam timova, ali ima i utakmicu više od sedmoplasirane Jahorine koja ima četiri boda.

Kotor Varoš u narednom kolu očekuje upravo duel protiv Jahorine na gostujućem terenu.