Kotor Varoš poražen u neizvjesnom duelu od Borca

Rukometaši Kotor Varoša pretrpjeli su poraz u drugom kolu Prve lige RS na gostovanju banjalučkom Borcu 32:30.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri i rezultatskoj klackalici i nijedan rival nije uspio da stekne više od dva gola, a nešto boljim finišom naš tim na poluvrijeme odlazi uz minimalnu prednost 17:16.

U istom ritmu proteklo je i prvih 14 minuta drugog poluvremena, a onda Borac pravi odlučujuću seriju 6:0 i odvaja se na šest golova prednosti. Kotorvarošani su odmah uzvratili serijom 4:0, ali nisu imali snage za potpuni priključak i Borac utakmicu mirno privodi kraju.

Sjajnu partiju u redovima Kotor Varoša pružili su Radomir Stojanović sa devet i Bojan Marković sa osam pogodaka. U sastavu Borca bio je i tandem iz Kotor Varoša, golman Zoran Radić i bek Božo Tepić, koji se jednom upisao u listu strijelaca.

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Radivojević, Kalamanda 3, Žarić 1, Jurić, Radić 3, B. Marković 8, Tešić 2, Gatić, M. Sakan 3, Jovanović, Stojanović 9, G. Marković 1.