Kotor Varoš poražen u derbiju, presudili mu njegovi bivši igrači

Klub malog fudbala Kotor Varoš poražen je u derbiju drugog kola Prve futsal lige RS od Policajca 5:2, a ključnu ulogu u trijumfu imali su nekadašnji igrači Kotor Varošana Dragan Verić i Obrad Stojanović.

“Policajci” su opravdali ulogu favorita i pokazali da će biti glavni kandidati za ulazak u Premijer ligu BiH.

Kotorvarošani su odlijevali napadima do 10. minuta kada je Milen Kutić prvi put kapitulirao, a prilikom odlaska na odmor na semaforu je stajalo 3:0. Sve dileme u vezi sa pobjednikom su odagnane u 27. minutu kada Policajac dolazi do četiri gola prednosti.

Tračak nade u redove Kotor Varoša vratili su Aleksandar Tepić i Senedin Tatar, ali je Policajac odbio napad i petim golom riješio pitanje pobjednika.

Zanimljivo je da su Kotor Varošu presudili njegovi bivši igrači Verić koji je postigao dva i Stojanović strijelac jednog gola.

Kotor Varoš poslije dvije runde ima polovičan uspjeh, a u narednom kolu dočekuje ekipu Brčko zdravlje.