Kotor Varoš poražen na Palama

Klub malog fudbala Kotor Varoš poražen je sinoć u drugom kolu Prve lige RS na gostovanju Jahorini na Palama rezultatom 6:3.

Kotorvarošani su pružili solidan otpor domaćinu, iako su na Plae otputovali bez nekoliko najvažnijih igrača.

Domaćin je poveo već u drugom minute, ali je samo šest minuta kasnije Kotor Varoš jzvratio preko kapitena Miroslava Nedića. Jahorina poslije tri minuta ponovo dolazi do prednost, ali je već u 11. minutu Mladen Đukić donio novo poravnanje. Samo minut kasnije domaći ponovo dolaze do prednosti, a do kraja poluvremena postižu i četvrti gol.

Jahorina u četvrtom minute nastavka dolazi do još veće prednosti, a nadu našem timu vraća Senedin Tatar u 36. minutu. Dva minuta kasnije ona je I definitivno ugašena kada domaćin po šesti put trese mrežu Milena Kutića.

Kotor Varoš poslije dva kola ima polovičan učnika, a priliku ya novu pobjedu imaće u premijernom nastupu pred domaćom publikom u novoj sezoni kada će ugostiti ekipu Broda.