Kotor Varoš lako i ubjedljivo savladao Teslić

Meč 20. kola Prve lige RS u rukometu između Kotor Varoša i Teslića čiji je ishod bio poznat i prije njegovog početka pripao je domaćoj ekipi rezultatom 45:32 (22:18).

Naš tim opravdao je ulogu apsolutnog favorita protiv ekipa koja je već odavno izgubila status prvoligaša. Teslićani su samo u prvih desetak minuta bili ravnopravan rival, a sredinom prvog poluvremena Kotor Varoš he počeo da pravi prednost i u dva navrata imao šest golova viška.

Domaći su u drugom poluvremenu dodali gas i iz minuta u minut povećavali prednost do maksimalnih 13 golova razlike na kraju meča.

Stručni štab Kotor Varoša je pružio priliku svim igračima, a svi su uspjeli i da se upišu u listu strijelaca. Predvodio ih je Radokir Stojanović sa deset golova, a odličnu partiju pružili su i Rajko Radić sa osam, te Goran Marković i Boško Tešić koji su po šest puta zatresli mrežu protivničkog golmana.

Kotor Varoš je stigao do devete pobjede i uz tri remija i osam poraza ima 30 bodova čime je ostao u gornjem dijelu tabele.

KOTOR VAROŠ: Eskić, Radivojević, Stojanović 10, G. Marković 6, Dubočanin 1, B. Marković 2, Tešić 6, Žarić 5, Radić 8, Jurić 4, Joldžić 1, Jovanović 2.