Kotor Varoš bez lijeka za Brčko zdravlje

Klub malog fudbala Kotor Varoš nije uspio da ostvari treću pobjedu u nizu, a na tom putu ispriječio se Klub malog fudbala Brčko zdravlje koji je slavio 7:5.

Utakmica je odlično počela za naš tim koji je autogolom domaćih u 11. i pogotkom Senedina Tatara u 12. minutu stigao do opipljive prednosti. Preokret je počeo već minut kasnije, a u posljednjem minutu prvog poluvremena Brčko zdravlje dolazi do izjednačenja.

Domaći u istom ritmu nastavljaju i u drugom poluvremenu i za sedam minuta postižu još dva gola, a potom je uslijedio i autogol kapitena Kotor Varoša Miroslava Nedića za ubjedljivih 5:2.

Autogol domaćih osam minuta prije kraja vraća nadu našem timu, ali Brčaci ubrzo ponovo odlaze na plus tri. Na dva gola razlike već u sljedećem napadu svojim drugim pogotkom smanjio je Tatar. Dva minuta prije kraja Brčko zdravlje postiže i sedmi pogodak, a osim ekspresnog gola Nedića naš tim do kraja nije uspio da učini ništa više.

Kotor Varoš ima po dvije pobjede i poraza i nalazi se na četvrtoj poziciji na tabeli Prve lige RS u futsalu.