Hadžiselimović nedovoljan za trijumf Mladosti

Kotorvaroška Mladost nije uspjela da opravda ulogu favorita u današnjem susretu Regionalne lige RS protiv banjalučkog Naprijeda koji je završen bez pobjednika 1:1.

Mladost je u ovaj duel ušla sa deset bodova više u odnosu na Naprijed, ali je ta distanca ostala identična i poslije kotorvaroških 90 minuta igre.

Naprijed je na gostovanje u Kotor Varoš doputovao sa samo 11 igrača, a početak je obećavao laganu pobjedu Mladostaša. Rano vođstvo našem timu donio je Romartio Hadžiselimović, ali to je bilo sve što su domaći uradili. Gosti su nekoliko minuta kasnije došli do izjednačenja i zacementirali rezultat.

Mladost je od tog trenutka napadala, ali veliki pritisak bio je jalov jer mnoštvo prilika nije donijelo promjenu rezultata.

Kotorvarošani su šestim remijem u sezoni pali na 12. mjesto na tabeli sa 27, dok je Naprijed 14. tim lige sa 17 bodova.