“Građevinari” ubjedljivi, SDS Kotor Varoš napravio iznenađenje

Milež gradnja, SDS Kotor Varoš i GP Akropolis plasirali su se sinoć u osminu finala 51. tradicionalnog turnira u malom fudbalu u Kotor Varošu 2018, ostvarivši po dvije pobjede.

Drugo veče turnira donijelo je kvalitetan i atraktivan fudbal, a u grupi “D” izdominirala je i sa pola gasa osvojila prvo mjesto. U osmini finala kao drugoplasirani tim im se pridružio Kafe bar Dionis, koji je bez problema slavio protiv Kafe bara Pikolo.

Najviše neizvjesnosti viđeno je u grupi “F” gdje je na kraju slavio SDS Kotor Varoš ispred favorizovane ekipe SUR Drinić, koju je dobio tijesno, ali zasluženo 2:1.

GP Akropolis je bio ubjedljiv u grupi “H” iz koje je kao drugoplasirana ekipa plasman u narednu fazu turnira izborila ekipa Malo društvo.

Turnir će biti nastavljen večeras utakmicama u grupama “G” i “F” u seniorskoj, a na teren će i ekipe grupe “A” u konkurenciji preduzeća i javnih ustanova.