FOTO GALERIJA: SNSD i Pekara Obeliks priredili spektakl, Sportek 1 u četvrtfinalu

Kafe bar Roleks, SNSD Kotor Varoš, Dvorac Bejići Usora i Ekstraprom Gornji Buletić boriće se za trofej u najjačoj kategoriji 52. turnira u malom fudbalu u Kotor Varošu – četiri plus jedan.

Ove četiri ekipe pokazale su najviše u sinoćnjim četvrtfinalnim mečevima, a spektakularnu utakmicu, najbolju u dosadašnjem toku turnira, odigrali su Pekara Obeliks i SNSD Kotor Varoš. “Pekari” su bolje otvorili meč i poveli 2:0, ali se “snsdeovci” nisu predavali i uspjevaju da stignu do izjednačenja i penala u kojima su pokazali više preciznosti i stigli u polufinale.

Dvorac Bejići Usora je bez prve zvijezde Marija Aladžića, koji važi za najboljeg igrača futsala u BiH, teže nego što je očekivano izašao na kraj sa ekipom Diskont pića Dis, ali ipak nije doizvolio iznenađenje. Mnogo neizvjesnosti viđeno je u duelu Sportske kladionice WWIN i Ekstraproma Gornji Buletić, a Teslićani su uspjeli da naprave iznenađenje i poslije penala izbace tim za koji nastupa reprezentativac BiH Darko Milanović.

Bez kapi prolivenog znoja u polufinalu se našla ekipa Kafe bara Roleks koja je službenim rezultatom 3:0 dobila meč protiv tima Dvorac Bejići Usora 2 koji se nije pojavio na terenu.

U jedinom meču u konkurenciji preduzeća i javnih ustanova Sportek 1 je bio bolji od Šumskog gazdinstva Vrbanja i plasirao se u četvrtfinale.

Turnir će biti nastavljen večeras u 18 časova, a na programu su utakmice polufinala u kategoriji pet plus jedan i završnica turnira u konkurenciji preduzeća i javnih ustanova.

Rezultati utakmica odigranih sinoć:

Pekara Obeliks – SNSD Kotor Varoš 2:2 (3:4)

Dvorac Bejići Usora – Diskont pića Dis 3:2

Ekstraprom Gornji Buletić – Sportska kladionica WWIN 1:1 (7:6)

Kafe bar Roleks – Dvorac Bejići Usora 2 3:0

Sportek 1 – ŠG Vrbanja 2:1

Raspored utakmica za večeras:

18:00 Sportek 1 – Bor Petrol

18:30 Opština Kotor Varoš – Sportek 2

19:00 Mehaničke konstrukcije – Sportek 1/Bor Petrol

19:30 Ujedinjena Srpska – SOZ/KP Bobas

20:00 Kafe bar Ara – Restoran Monako Prijedor

20:30 Utakmica za 3. mjesto (preduzeća)

21:00 Finale (preduzeća)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*