FOTO GALERIJA: Rukometaši pobjedom stavili tačku na sezonu

Pobjedom protiv Drine iz Zvornika 31:29 rukometaši Kotor Varoša završili su sezonu u Prvoj ligi RS i na kraju zauzeli peto mjesto sa 36 bodova.

Kotorvarošani su u sezoni kojom mogu da budu zadovoljni upisali 11 pobjeda, tri remija i osam poraza. Posljednja pobjeda izvojevana je teže nego što je očekivano, a Drina se pokazala izuzetno nezgodnim protivnikom.

Gosti su većim dijelom prvog poluvremena bili u prednosti koja je u jednom trenutku iznosila i četiri gola. Naš tim je u posljednjim minutima uspio da uhvati priključak i poluvrijeme je završeno 18:18.

U istom ritmu počeo je i nastavak meča u kojem je Drina imala prednost sve do 45. minuta kada Kotor Varoš serijom od četiri gola dolazi do prednosti koju do kraja nije ispustio.

Kotor Varoš je timskom igrom dobio ovaj meč, što pokazuje i lista strijelaca. Najefikasniji u našem timu bio je Miloš Jurić sa sedam golova, dok su po četiri postigli Damjan Tepić, Dražen Žarić, Bojan Marković i Radokir Stojanović.

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Radivojević, Stojanović 4, Radić 2, Gatić 1, Tešić 3, Žarić 4, B. Marković 4, N. Sakan, Tepić 4, Jovanović, Jurić, Joldžić, G. Marković, Dubočanin, Kalamanda.