Debakl fudbalera Mladosti, Hibić spasio čast

Fudbaleri kotorvaroške Mladosti doživjeli su danas u 17. kolu Regionalne lige RS jedan od najtežih poraza u posljednjih nekoliko godina, a FSA ih je iz Prijedora ispratio rezultatom 6:1.

Domaći tim je tokom cijelog meča dominirao i ostvario ubjedljivu pobjedu kojom se revanširao za poraz u prvom dijelu sezone u Kotor Varošu od 3:0.

Fudbaleri FSA su od prvog minuta jurnuli ka golu Almedina Durakovića i na odmor otišli sa tri gola prednosti (3:0). Po istom scenariju nastavili su i u drugom poluvremenu i udvostručili prednost, a čast Kotorvarošana spasio je Nasmir Hibić za konačnih 6:1.

Mladost je upisala deveti poraz, a na svom kontu ima 19 bodova iz šest pobjeda i jednog remija. FSA je ovim trijumfom povećao prednost u odnosu na naš tim na četiri boda.

Sljedeći rival Mladostaša biće Bratstvo iz Kozarca koje će narednog vikenda gostovati u Kotor Varošu.