Cvijanović rešetao mrežu Željezničara

Kotorvarošanin Obren i Cvijanović briljirao je u prijateljskoj utakmici koju su sinoć odigrali Velež i Željezničar postigavši dva gola.

Cvijanović je dva puta donosio prednost timu iz Mostara, ali su Sarajlije ipak napravili preokret i slavili 3:2.

Igrač koji je ponikao u kotorvaroškoj Mladosti doveo je Velež u vođstvo u 13. minutu, ali je tim sa “Grbavice” izjednačio do odlaska na odmor.

Novu prednost Veležu Cvijanović je donio u 59. minutu. Željezničar je u posljednjih desetak minuta uspio a preokrenu rezultat i stigne do pobjede.

Cvijanović je pokazao da je uprkos pauzi koja je uslijedila zbog epidemije virusa korona u sjajnoj formi i da će u novoj sezoni biti ozbiljan kandidat za prvu postavu Veleža.