Borac slavio u Kotor Varošu, Kotorvarošanin briljirao na golu Banjalučana

Ni poslije tri kola Prve lige RS rukometaši Kotor Varoša ne znaju za pobjedu i remi, a novi poraz pretrpjeli su sinoć u duelu sa Borcem iz Banjaluke 28:22.

Gosti su zahvaljujući odličnom golmanu Zoranu Radiću, inače Kotorvarošaninu, od početka bili u prednosti, a polovinom prve dionice stekli i četiri gola viška (8:4). Kotorvarošani su bolje zaigrali u finišu prvog poluvremena i na odmor odlaze sa samo golom zaostatka (13:12).

Borac je sa dva gola otvorio drugo poluvrijeme i čuvao prednost od dva do četiri gola sve do osljednjih desetak minuta kada je prednost počela da raste iz minuta u minut do konačnih plus šest.

Najbolji pojedinac u Kotor Varošu bio je ponovo Bojan Marković sa 11 golova, iskusni Dražen Žarić postigao je pet, a zanimljivo je da niko od preostalih igrača nije dao više od jednog gola.

Osim odličnog golmana Radića, koji je na momente zaključao mrežu Borca, za Banjalučane je nastupio još jedan Kotorvarošanin Božo Tepić, koji je postigao dva gola.

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Sakan 1, Žarić 5, Dubočanin 1, B. Marković 11, Popović 1, Buhač 1, G. Marković 1, B. Radić 1, Kalamanda, Gatić, S. Žarić, Jovanović, Bojić, Pejaković.