Andrej Modić debitovao u deblaklu Željezničara

Mladi fudbaler iz Kotor Varoša koji je nedavno transferom iz italijanskog Milana pojačao sarajevski Željezničar Andrej Modić debitovao je u novom timu, ali prvi nastup neće pamtiti po dobrom jer su “plavi” doživjeli debakl i izgubili od ukrajinske Zorje 5:0.

Modić je treći prijateljski meč koji je Željezničar odigrao u sklopu priprema u Turskoj počeo sa klupe i u 65. minutu zamjenio Jovana Blagojevića.

Lider Premijer lige BiH je već poslije pola časa igre gubio 3:0, a do odlaska na odmor u njegovoj mreži je odsjela još jedna lopta. Fudbaleri  Željezničara su u nastavku odigrali bolje i stvorili nekoliko dobrih prilika da ublaže poraz, ali ih nisu pretvorili u pogotke, nakon čega Zorja postiže i peti gol.