KRAJ: Karanovac – Mladost 3:1

Završena je utakmica 6. kola Regionalne lige grupa Zapad u kojoj je Mladost poražena na gostovanju Karanovcu 3:1, iako su naši fudbaleri bili blizu remija, ali su u posljednjih pet minuta primili dva gola.

Ovo je treći  poraz Mladosti u nizu, a prethodna dva su zabilježili protiv Sloge iz Gornjih Podgradaca i Progresa iz Kneževa. Karanovac je nastavio sjajnu seriju i upisao petu uzastopnu pobjedu.

* Na stadionu “Šljunkara” je sve odlučeno pošto su domaći povisili na 3:1.  Gol su postigli u 88. minutu, a klupa Mladosti je protestovala zbog sudijskih odluka.

* Karanovac ponovo vodi. Mladost je bila blizu osvajanja boda, ali su domaći dali gol u 86. minutu.

* Počelo je drugo poluvrijeme, a Mladost za sada odlično parira favorizovanom rivalu i ima vrlo dobrih 1:1 nakon što je Kršić izjednačio u 45. minutu.

* Završeno je prvo poluvrijeme na stadionu “Šljunkara”, a fudbaleri Mladosti su pred odmor uspjeli da izjednače na 1:1 golom Kršića.

* Fudbaleri Karanovca su krunisali terensku inicijativu i za sada su na putu da opravdaju ulogu favorita 1:0.

Fudbaleri Mladosti počeli su meč šestog kola i jedan od derbija Regionalne lige RS grupa Zapad na gostujućem terenu protiv Karanovca, koji ćemo pratiti uživo.

Mladostaši meč protiv Karanovca dočekuju sa dva uzastopna poraza, od Progresa iz Kneževa i Sloge iz Gornjih Podgradaca, a prije toga su nanizali tri pobjede i nakon pet kola zauzimaju peto mjesto na tabeli sa devet bodova.

Karanovac, koji je glavni favorit za plasman u viši rang, poslije uvodnog remija je ušao u seriju od četiri pobjede i stigao do treće pozicije na tabeli sa deset bodova i zaostaje dva za vodećim Progresom.